Головна » 2015 » Квітень » 3 » Великодній кошик
Великодній кошик

Хто з українців жодного разу не чув слова "ярмарок"? Невже є такі? Свято праці і спілкування, продажу товарів і придбання гарного настрою і посмішки. З давніх-давен на нашій землі збиралися ці великі торги – ярмарки. Гончарі й ложкарі, ткалі й вишивальниці, бондарі й столярі, стельмахи й кошикарі, кушніри й лимарі продавали на ярмарках свої вироби. Валками стояли на торжищах чумацькі вози з сіллю та рибою. Кожний купував те, що не міг зробити сам.
Ось і учні нашого закладу взяли участь у  благодійному ярмарці "Великодній кошик".
     Тарасюк Дарина власноруч сплела зі жовто-блакитних стрічок браслети, Форсюк Марина та Свецька Вікторія пошили мішечки добра та достатку, Гарбарук Тетяна разом з вчителем трудового навчання Гарбарук С.В. виготовили ляльки-зерновушки, на гуртку "Бісероплетіння" разом з  керівником Гаврилюк В.В. було виготовлено  українські віночки, а на  гуртку "М`яка іграшка" Лаврук Г.В. за допомогою кручка зв`язала чудові серветки та іграшки - циплятка, Панчук Тетяна виготовила ляльки-мотанки.
Дякуємо усім хто долучився до акції.
     «Гадаємо, те, що ми зробили – це маленька краплина, яка допоможе нашим солдатам, котрі зараз знаходяться у зоні АТО», - кажуть учні.

Переглядів: 445 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »