Головна » 2016 » Березень » 21 » V спортивні районні ігри з футболу
V спортивні районні ігри з футболу

Якщо попереднього тижня в спортивному залі Крупецького НВК проходили змагання з волейболу серед дівчат,  то 19 березня на футбольному полі нашого закладу відбулись V спортивні районні ігри з футболу серед юнаків та дівчат.

В змаганнях серед хлопців брали участь 8 команд, які представляли навчальні заклади Крупця, Цвітохи, Улашанівки, Миньківець, Ганнополя, Жукова, Хоровця та Старого Кривина.

Команди згідно жеребкування були розділені на дві групи по чотири команди. Ігри проходили по колу в групах. Після завершення групового етапу відбулись стикові ігри із командами з двох груп  за визначення місць. Так у грі за 3-4 місце зійшлись команди Ганнопільського та Хоровецького навчально – виховних комплексів, але гра закінчилась нічийним рахунком, тож у серії пенальті фортуна посміхнулась команді Ганнополя. У грі за 1 місце зійшлись  суперники на полі та друзі у житті – учні Крупецького  та Улашанівського навчально – виховних комплексів. У цій напруженій грі наші учні виявились сильнішими, вигравши у суперників  з рахунком 1:0.

Цікавими були змагання і серед дівчат, в яких брали участь учениці Крупецького, Улашанівського та Полянського НВК. Змагання проходили за коловою системою. За підсумками ігор 3 місце посіла команда Полянського НВК, 2 місце -  команда Крупецького НВК,  переможцем стала команда Улашанівського НВК.

Отож в зональних змаганнях області серед юнаків та дівчат наш район будуть представляти збірні команди Крупецького та Улашанівського навчально – виховних комплексів.

Вітаємо учнів нашого закладу з перемогами та бажаємо нових звершень в обласних змаганнях.

Переглядів: 229 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2016  »