Головна » 2016 » Листопад » 21 » Усі професії корисні і потрібні
Усі професії корисні і потрібні

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. Традиційно в листопаді  місяці щороку з метою підготовки та допомоги школярам у виборі майбутньої професії в нашому закладі проходить тиждень професійної орієнтації учнів.

В рамках тижня профорієнтації було проведено ряд заходів для школярів: у бібліотеці оформлено інформаційний  стенд «Барометр професій», проведено вікторину «Назву професій відгадай та собі майбутнє вибирай!», переглянуто презентації та мультфільми «Усі професії корисні і потрібні», проведено  анкетування  з питань професійного самовизначення   учнів 9,11 класів,  конкурс малюнків «Професія моєї мрії», проведено виховні години у  5-9 класах на теми: “Людина -для професії чи професія- для людини”, «Майбутнє за нами».

Відбувся також конкурс загадок  «Калейдоскоп професій», у якому взяли участь учні 3 класу. Конкурс виявився дуже цікавим для дітей, адже всі вони з бажанням здобути перемогу активно відгадували загадки про професії.

Протягом тижня учні дізналися чимало нового про широкий світ професій. І ким би вони не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чесно та вміло.

Тож хай майбутні професії наших школярів принесуть їм радість, моральне й духовне задоволення, адже вдало обрана професія – ключ до успіху.

Переглядів: 369 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »