Головна » 2018 » Квітень » 27 » Урок пам’яті  «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…»
Урок пам’яті  «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…»

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

До 32  річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, яка принесла Україні гірку, як полин, славу, 26 квітня   у нашому закладі відбувся урок пам’яті  «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…».

В цей день було запрошено Янковського В.П. провідного інспектора Славутського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, а також Аксьонова В.І. ліквідатора Чорнобильської АЕС

Наша пам’ять і пам”ять наступних поколінь знову і знову буде повертатися до тих трагічних квітневих днів 1986 р. Нехай мирний атом служить на благо людства.

Переглядів: 111 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2018  »