Головна » 2013 » Листопад » 28 » Урок милосердя «Зряче серце - небайдуже»
Урок милосердя «Зряче серце - небайдуже»
Опис : http://krupets-nvk.at.ua/IMG_8696.jpg

28  листопада у нашому закладі, за участю заступника голови райдержадміністрації В.Колодніцького, пройшов урок милосердя під назвою «Зряче серце - небайдуже», який присвячено Всесвітньому дню сліпих та Міжнародному Дню інваліда. Урок проводили представники Шепетівської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих за підтримки Славутської райдержадміністрації з метою привернення уваги та проявлення милосердя молодого покоління до інвалідів по зору.

Опис : http://krupets-nvk.at.ua/IMG_8696.jpg

На заході було проведено практичне заняття, та показано, як незрячі люди у повсякденному житті користуються предметами побуту, засобами спілкування, орієнтування та обміну інформацією. Незряча жителька с.Жуків Славутського району продемонструвала, як написати лист шрифтом Брайля. Сподобався всім присутнім виступ народного аматорського хорового колективу «Пролісок» Шепетівського ТПО УТОС, яким виконано було близько 30 номерів художньої самодіяльності

До проведення заходу долучився також місцевий священик, який в своїй промові привернув увагу дітей на проявлення більшого милосердя до інвалідів, а також людей похилого віку.

На завершення заходу заступник голови райдержадміністрації В.Колодлніцький подякував представникам Шепетівськго УТОС за проведений урок милосердя та вручив їм цінний подарунок.

Переглядів: 326 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2013  »