Головна » 2017 » Січень » 23 » «Українським дітям – щасливе дитинство»
«Українським дітям – щасливе дитинство»

«Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу».

Саме такі рядки Василя  Сухомлинського 20 січня прозвучали в адресу спонсорів, людей, які, відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу вихованцям дошкільного навчального закладу "Cонечко» і своєю працею, доброчинністю допомогли зробити наш  садочок затишним, привітним та гостинним.

В цей день до нас  завітали почесні гості: народний депутат України Роман Миколайович Мацола, голова Славутської районної державної адміністрації Маршук Богдан Петрович, голова Славутської районної ради Радзивілюк Леонід Анатолійович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойчак Дмитро Володимирович, завідувач методичним кабінетом Зубова Жанна Олександрівна, помічник-консультант народного депутата Романа Мацоли  Васильєва Людмила Юріївна, сільський голова Михалюк Валерій Анатолійович, а також батьки, громадськість села.

Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків. Все це можна було побачити в актовій залі садочка, в якій радісно зустріли гостей.

Зустріч була присвячена підведенню підсумків участі у конкурсі мікро-грантів, у якому  наш проект  «Українським дітям – щасливе дитинство» був підтриманий ГО Романа Мацоли «Інститут солідарності громад».

До втілення проекту долучилися відділ освіти, молоді та спорту Славутської РДА,  сільський голова,  колектив закладу, батьки.

Завдяки спільним зусиллям  на подвір’ї дитячого садочка було встановлено новий спортивний майданчик, а саме: футбольне, волейбольне та баскетбольне поля, якими  зможуть користуватися не лише учні  школи, але й усі мешканці села. Також за кошти гранту було придбано м’ячі.

Вартість проекту склала понад  68  тисяч гривень. Третина з цієї суми -  це власний внесок місцевої громади, ініціативних батьків, а інша частина (20 тисяч)  – це кошти конкурсу мікро-грантів організації народного депутата.

Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь села  у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров'я.

Також народним депутатом Романом Мацолою  у вересні минулого року було направлено 443 тисячі гривень на модернізацію фасаду дошкільного навчального закладу: утеплено стіни та горище, встановлено систему водовідведення, добудовано літню терасу.  Цим самим збережено енергоресурси, забезпечується оптимальний тепловий режим приміщення, а також фасад має тепер новий естетичний вигляд і є окрасою села.

Багато добрих слів подяки лунало в цей день від дітей, які дарували вірші, пісні, танці, щирі посмішки усім присутнім в залі.

Маємо надію, що завдяки ГО Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» зможемо втілювати в життя ще багато освітянських проектів, які сприятимуть розвитку нової української школи.

Більше фото

Переглядів: 480 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1