Головна » 2016 » Березень » 21 » Українським дітям – щасливе дитинство
Українським дітям – щасливе дитинство

18 лютого ГО «Громадянська ініціатива Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» оголосили другий конкурс мікро-грантів для громадських організацій та ініціативних груп, бюджетних та комунальних установ, а також індивідуальних стипендій для мешканців Полонщини, Шепетівщини та Славутчини.

З мето забезпечення дітям та їхнім батькам можливості змістовного дозвілля, створення сприятливих умов, що дають можливість дітям поза межами домівки чи школи гратися і спілкуватися один з одним, пізнавати основні правила моральної та соціальної поведінки, які стануть у пригоді в світі дорослих, підвищення престижу сім'ї та сімейного відпочинку, поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного здоров'я дітей,  адміністрація закладу взяла участь у конкурсі, відправивши проект «Українським дітям – щасливе дитинство».

За підсумками конкурсу наш заклад отримав грант.

В рамках проекту буде встановлено футбольне, волейбольне та баскетбольне поле, а також  окультурено територію  стадіону.

Переглядів: 200 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2016  »