Головна » 2018 » Грудень » 3 » Тренувальне діагностичне тестування з української мови
Тренувальне діагностичне тестування з української мови

1 грудня на базі нашого закладу Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти для учнів 11 класів Славутського району було проведено  тренувальне діагностичне тестування з української мови у форматі  ЗНО.

На заході були присутні Кузьменко Геннадій Іванович, директор ВРЦОЯО, Білоус Наталя Валентинівна, методист ВРЦОЯО, Чекурда Тетяна Олександрівна, методист ВРЦОЯО, Вашеняк Ірина Богданівна, проректор ХОІППО з наукової роботи, кандидат історичних наук, Бойчак Дмитро Володимирович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації, Зубова Жанна Олександрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Крупецької сільської ради, Власюк Віктор Миколайович, заступник голови Ганнопільської сільської ради та Колодніцький Василь Іванович, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради.

Майбутні абітурієнти працювали над виконанням тестових завдань з  української мови. Після одногодинної роботи школярі продовжили працювати над написанням власного висловлення.

У цей час учителів-словесників ознайомили із характеристикою сертифікаційної роботи та типовими помилками власних висловлень.

У підсумку робочого дня школярам оголосили результати тестування за бланком А, а також вони мали змогу отримати корисні поради з приводу здачі ЗНО 2019.

Переглядів: 35 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »