Головна » 2017 » Лютий » 9 » «Традиції мого народу»
«Традиції мого народу»

8 лютого у 6 класі (класний керівник Гаврилюк В.В.) відбулася  відкрита виховну годину та тему: «Традиції мого народу».

Метою заходу було  розкрити багатство і красу українських звичаїв та традицій; розвивати в учнів уміння бачити та шанувати красу, зміцнювати почуття національної гордості, повагу до свого народу та його історичного минулого; виховувати любов до національної культури.

В ході заходу ще раз згадали про національні символи та обереги України, учні декламували вірші, співали пісні.

Звичаї та обряди - це вагомий елемент української культури і по нині. Вони відіграють важливе значення і в сучасні часи. Цей багатий скарб передається нам із покоління в покоління, тому ми повинні його берегти. Адже звичаї та обряди супроводжували і допомагали українцям протягом багатьох віків.

Переглядів: 288 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »