Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Тижня козацької слави»
Тижня козацької слави»

14 жовтня  в нашій державі відзначається День захисника України та українського козацтва. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

З 9 – 13 жовтня  в нашому закладі проходить тиждень українського козацтва та захисника держави.

Своєрідним відкриттям 9 жовтня стало розміщення інформаційного бюлетеня «Славетні сторінки історії» у шкільній бібліотеці.

Поринути в історичне минуле держави і продемонструвати свої знання 10 жовтня мали змогу учні 10 та 11 класів при проведенні години козацької звитяги «І покажемо, що ми, браття, козацького роду», історичних вікторин «Мандрівка у світ історії» (класні керівники Келюх В.В. та Іванюк В.А.).

11 жовтня з учнями 5 класу було проведено гру-вікторину «Ми козачата». Учнів було розділено на 3 команди  та проведено з ними цікаві конкурси. Діти поринули у вир   козацтва  де згадали про козацький  одяг, зброю, клейноди та козацьку кухню. Перемогла команда «Козачати» хоча і інші суперники були також  сильні та досить  обізнані із козацьким періодом.

Переглядів: 209 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »