Головна » 2017 » Лютий » 20 » Тиждень зарубіжної літератури
Тиждень зарубіжної літератури

З метою розвитку знань, умінь, творчих здібностей учнів у закладі з 13 лютого по 17 лютого проходив тиждень зарубіжної літератури.

«Зупинись і подумай! Чи можеш ти жити

без літератури? Чи буде повним твоє

життя без книги, Без поезії, без

театральних вистав?»

Саме такими словами було розпочато лінійку, на якій було оголошено план заходів в рамках предметного тижня. Головними завданнями проведення предметного тижня була популяризація зарубіжної літератури як шкільного предмета і суміжних з нею дисциплін, розвиток інтересу учнів до зарубіжної літератури і читання, поглиблення і поширення знань із предмета, сприяння розвитку читацької культури, виявлення літературно-обдарованих дітей, організація неформального учнівського спілкування, розвиток самостійної творчої діяльності учнів та вдосконалення професійної майстерності вчителя.

Крім того, беручи участь у позаурочних заходах, школярі розвивають власні творчі здібності: читають поетичні та прозові твори; розвивають навички образотворчого мистецтва (малюють ілюстрації до твору, портрети літературних героїв, стіннівки); розвивають логічне мислення (складають кросворди, ребуси тощо). Упродовж тижня гостями наших заходів були казкові та літературні персонажі з якими учні школи подорожували храмом зарубіжної літератури під керівництвом учителів Гаврилюк В.В. та Калинюк С.М.

Так у понеділок учні 5-6 класів мали можливість здійснили подорож сторінками народних та літературних казок,пограти у гру «Упізнай героя» та взяти участь у конкурсі «Літературні розумники». У вівторок учні старших класів провели інтелектуальну шоу – гру « Найерудованіший» . Всі учні мали можливість показати свої знання з зарубіжної літератури. У середу учні 7-8 класів позмагалися у літературній вікторині « Сила книги». Учні 5 – 7 класів взяли активну участь у конкурсі малюнків,де мали можливість представити свій улюблений літературний твір у своїх роботах, а учні 8-11 класів випустили стіннівки, в яких відобразили своє бачення різноманітних сторінок зарубіжної літератури.. У четвер було проведено анкетування "Який я літературний герой"  серед учнів 5-11 класів. У п'ятницю цілий день був присвячений веселому настрою: проводилася вікторина «Знавці літератури», у якому брали участь всі охочі поділитися своїми знаннями набутими протягом вивчення предмету зарубіжної літератури.. Загалом тиждень зарубіжної літератури був цікавим та пізнавальним. Варто зазначити, що завдяки таким заходам школярі починають краще готуватися до уроків, активніше беруть участь у літературних бесідах, більше і головне якісніше читають, цікавляться новинками зарубіжної літератури. А вчителі відчувають радість творчості, професійного зростання й духовної реалізації. В.О.Сухомлинський вбачав одне з головних завдань школи в тому, щоб «кожен крок до знань був гордим злетом птаха, а не стомленою ходою знесиленого мандрівника, який ледь тягне за спиною важку ношу». На думку вчителя, тижні зарубіжної літератури саме і відкривають перед нашими вихованцями можливість такого злету.

Переглядів: 270 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »