Головна » 2017 » Березень » 20 » Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури

Уже традиційно у перші дні березня у нашому закладі проходить тиждень української мови та літератури. Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня. Це і мовний КВК між учнями 7-8 класів - "Мова кожного народу неповторна і своя", і  літературна вікторина між учнями 9-11 класів,   яка не залишила байдужим ні одного учня, коли пригадували героя за його характеристикою чи автора за назвами творів. Напружено пройшов  мовний конкурс,  у якому  взяли участь команди "Мовознавці" - 7 клас та "Іменники" - учні 8 класу. Учасники  впевнено та весело відповідали на запитання конкурсів. Найяскравішим заходом предметного тижня, безперечно, була літературно-музична композиція "Шевченко - наш. Він для усіх століть...", де учні віртуально перенеслися у часи Шевченка-підлітка.

Також протягом тижня проходив конкурс ілюстрацій до творів Т.Г. Шевченка, в якому визнано переможцями Бережну Катерину та Мерецьку Софію. Вкотре показала талант у декламуванні творів Денисюк Софія.
    Упродовж тижня учням вдалося поглибити, пригадати знання з української мови та літератури, розвинути естетичні смаки та насолодитися українським словом.

Переглядів: 235 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »