Головна » 2015 » Листопад » 27 » Тиждень профорієнтації
Тиждень профорієнтації

Вибір професії, яка відповідає інтересам і  нахилам особистості молодої людини - завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в місті, районі, регіоні. Для цього потрібне кваліфіковане інформування, поступове та цілеспрямоване ознайомлення зі світом професій за сучасними профорієнтаційними методиками.

З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, з 23 по 27 листопада в нашому закладі прохордив Тиждень профорієнтації. В рамках тижня було проведено ряд  заходів:

оформлено інформаційний стенд «Барометр  професій»;

робота з терміналом "Вибір професій" для учнів  9 класу;

переглянуто мультфільм «Світ  професій» та презентації «Усі професії корисні і потрібні» (2-4 класи);

проведено анкетування  з питань професійного  самовизначення  учнів 9,11 класів;

вікторина «Назву професій відгадай та собі майбутнє вибирай!»;

конкурс малюнків «Професія моєї мрії».

Переглядів: 212 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2015  »