Головна » 2015 » Грудень » 14 » Абстрактне мистецтво
Абстрактне мистецтво

Щоб бути гарним художником, мало лише гарно і правильно малювати, потрібно мати що сказати людям, потрібно бути особистістю.

У четвер 11 грудня у нашому навчальному закладі відбувся урок художньої культури на тему: «Абстрактне мистецтво» (вчитель Гарбарук С.В.).

Даний урок був присвячений авангардизму, який включає такі течії: фовізм, кубізм, орфізм, абстракціонізм, супрематизм, конструктивізм, експресіонізм, дадаїзм, поп-арт, оп-арт,  боді-арт, та ін. Під час уроку діти розглянули роботи яскравих представників цих течій,  познайомились з роботами  Анрі Матісса  «Червона кімната»,  Пабло Пікассо «Жінка, що плаче», Казимира Малевича  «Чорний квадрат», Сальвадора  Далі «Обличчя війни» та ін., а також  спробували попрацювати у стилі сучасного мистецтва: кубізму, футурузму, дадаїзму, оп-арту та боді- арту.

Підбивши підсумки,  Світлана Віталіївна зауважила: « Можливо і ви колись будете захоплюватись тим, що вам сьогодні видається дивним, незрозумілим, негарним і абсолютно нікчемним?! Ніколи не відкладайте того, що вам незрозуміле. Адже це зробити найлегше, а найлегша дорога не завжди веде туди, куди потрібно прийти».

Переглядів: 271 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2015  »