Головна » 2018 » Січень » 15 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

З  18 по 22 грудня в нашому навчальному закладі було проведено тиждень початкової школи.

Робота протягом тижня була спланована так, щоб всі заходи охоплювали різні сфери діяльності учнів та вчителів, були цікавими, змістовними, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Понеділок розпочався з математичного брей-рингу між 2 та 3 класами. Цікава гра сприяла розвитку логічного та творчого мислення, а також поглибила знання дітей з математики. Найкращі результати показали учні 2 класу Ковальчук А., Шевченко Н., Нікітчук І., та учні 3 класу Гаврилюк М., Петров Л., Гарбарук А., Михалюк К.

У вівторок 19 грудня до  школярів початкової школи завітав Святий Миколай у супроводі волонтера. Учні 1 класу привітали гостей святковими віршами, учні 3 класу Іванюк В., Ільченко М., Марчук О., Рабченюк К., також розповіли гостям вірші присвячені Святому Миколаєві, а ще цього для подвійне свято в учня 4 класу Чернухіна М., хлопчик відзначив День народження і День Ангела, з чим його радо привітали учні класу. За гарні та щирі слова гості нагородили наших школярів солодощами.

20 грудня класоводи разом із учнями 1-4 класів провели цікавий та змістовний День здоров’я. Вчителі у формі діалогу проводили бесіди «Безпечні місця для зимових ігор», «Чим небезпечні бурульки?», на продовження відповідної тематики було влаштовано перегляд повчальних мультиків, через епізоди яких донесли важливі знання для дітей про техніку безпеки під час зимових канікул.

21 грудня відбулося відкриття майстерні ялинкових прикрас, в якій активну участь брали всі учні 2, 3, 4 класів, де створювали цікаві вироби до новорічного свята. Школярі застосовували фантазію, інтерес, цікавість до створення новорічних композицій. Дитячі поробки – це відображення гарного настрою та захопленості.

Незабаром Новий рік тому учні початкової школи розпочали активну підготовку до проведення «Новорічної казки». Вчителі разом із учнями розучували пісні, новорічні привітання, вивчали танці, для того щоб привітати довгожданих гостей Діда Мороза і Снігуроньку, які обов’язково завітають на свято і вручать дітям солодкі подаруночки.

Тиждень початкової школи ще раз переконав всіх у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаєш, а її не має ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела.

Переглядів: 53 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »