Головна » 2018 » Лютий » 9 » Тиждень образотворчого мистецтва
Тиждень образотворчого мистецтва

З 5 по 9 лютого у нашому закладі  проходив тиждень образотворчого мистецтва під девізом: «Всьому потрібно вчитися. Мистецтво - не виняток».

План проведення тижня, який підготувала вчитель образотворчого мистецтва Гарбарук Світлана Віталіївна, передбачав проведення різних заходів, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, бажанню творити, пізнавати прекрасне.

Протягом тижня у закладі панувала творча атмосфера. Діти дізнавалися багато нового про види і жанри мистецтва, споглядали та обговорювали картини митців, особливо дітям сподобалась виставка «Незвичайне мистецтво», а саме:  «брудне мистецтво» на автомобілях, 3D графіті на асфальті. Від побаченого у багатьох перехоплювало подих та виникало безліч запитань, адже мистецтво й справді було незвичайне.

Позитивні емоції, гарний настрій та задоволення отримали учні 8 класу під час  проведення арт-терапії в техніці монотипія. Даний захід не вимагав спеціальних навиків малювання, головне бажання та хороші емоції. В результаті учні намалювали роботу «Маки у полі».

Неординарно пройшла просвітницька лекція  «Вплив кольору на людину. Значення кольорів», після почутого усі охочі мали змогу взяти участь  у цікавому флешмобі «Давайте станемо метеликами». Такий захід покликаний допомогти виразити себе у малюнку – намалювати метелика, який символізує малюючого. Учні та вчителі із задоволенням малювали метеликів, вкладаючи в нього частиночку себе.

Крім того було відкрито галерею-виставку «Ермітаж», що допомогла відкрити талановиті перлини нашого закладу.

Отже, проведені заходи надали можливість учням наблизитися до прекрасного, створити власноруч естетичні об’єкти, викликати своєю діяльністю відгук у інших людей. Під час проведення тижня Світлана Віталіївна ставила перед собою мету – зорієнтувати дітей на участь у самому «мистецькому» процесі; підвести учнів до висновку, що мистецтво – це майстерність, продукт якої приносить естетичне задоволення, це чудова можливість для дитини «відкритися», поділитися своїми емоціями і уявленнями про образотворче мистецтво, його історію та роль у житті людини; усвідомлення учнями ролі художнього образу в мистецтві і розвиток його сприйняття, а також виховання культури почуттів.

Переглядів: 188 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2018  »