Головна » 2017 » Березень » 21 » Тиждень хімії
Тиждень хімії

Згідно річного плану роботи школи та з метою розвитку творчих здібностей учнів,  з 13 – 17 березня   в закладі проводився  Тиждень хімії..

Протягом тижня  учні мали можливість  перевірити свої знання  з предмета та поглибити їх .

Розпочався Тиждень в понеділок зі знайомства з планом роботи.

Молодші школярі знайомилися з  цікавинками  природничих наук під час години цікавої хімії «Моє перше знайомство з хімією » інсталяції «Хімія в нашому житті » переглянувши мультиплікаційний фільм «Кролик – хімік», «Тіла та речовини навколо нас»,   метою яких  було ознайомити дітей з наукою хімією та її роллю в житті людини.

Цікавою виявилась інтерактивна гра «Запитання від…» між учнями 9-го класу. В рамках конкурсу шкільних проектів з хімії  Сороченко Віта презентувала результати дослідження з теми : «Хімія і харчування   Е -числа»,  Нікітчук Катерина  проаналізувала значення  синтетичних миючих засобів  у житті людини.

Учні 7-го класу підготували відео-презентацію на тему «Повітря». Найкраще представили свої роботи Петров Владисла, Форсюк Іванна, Пєпєвєрзєв Євген, Ліщук Павло, Стефанов Олександр.

З метою формування стійкого пізнавального  інтересу до природничих наук  для учнів 7-11 класів було  запропоновано  розв’язати хімічні кросворди, ребуси, загадки. Найшвидше  з цим завданням справилися учні 10-го класу.

Також в цей день була організована  виставка стіннівок «Дивовижний світ хімії», де були представлені індивідуальні та колективні роботи . Кращими  відзначено роботи Денисюк Іванни та Лаврука Сергія учнів 11-го класу .  Цікавими та пізнавальними для школярів стали відеодосліди з хімії .

В рамках тижня відбулася звітна конференція учнів сьомого класу – , де діти мали змогу  продемонструвати результати своєї діяльності за вивченою темою « Вода »,  що викликало великий інтерес у учнів 8-11 класів.

Старшокласники, які стоять на порозі обрання професії, із цікавістю переглянули презентації, наукові та науково-популярні фільми на тему  «100 великих відкриттів. Хімія» та взяли активну участь в проведенні усного журналу «Згубна дія алкоголю та нікотину  на організм підлітків» .

Діти люблять гратися. Тому з радістю учні 7-9-их класів узяли участь в інтелектуальних іграх природничого циклу під назвою  «Хімічний лабіринт», « Сходження на вершину знань».                               Загалом, тиждень був насиченим, цікавим, пізнавальним.

Найактивніші учасники були нагороджені Грамотами, Подяками та гарними оцінками.

Переглядів: 317 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Березень 2017  »