Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Тиждень гуманного ставлення до тварин
Тиждень гуманного ставлення до тварин

Міжнародний день захисту тварин - свято давно відоме у всьому світі. Ця подія привертає увагу людей до життя мешканців нашої планети. Ідея його проведення вже давно прижилася по всьому світу. За останні 25 років різноманітність флори і фауни нашої планети скоротилося на третину! Цей день не дає про це забути і стосується не тільки диких звірів, а й домашніх тварин.
   З 1 по 5 жовтня у нашому закладі проходив Тиждень гуманного ставлення до тварин в рамках Всеукраїнської акції «Діти за гуманне ставлення до тварин».

В рамках тижня було проведено низку різноманітних заходів: в садочку «Сонечко» відбулася  пізнавальна зоовікторина «Свійські тварини та їх сім'ї», «Що це за звір?», де діти із захопленням продемонстрували свої знання про тварин, та кожен вихованець розповів про свого домашнього улюбленця.
   У  1-4  класах проходили пізнавальні години спілкування на теми «Тварини – наші друзі», «Відносини між людиною і тваринами», «Ми відповідальні за тих, кого приручили», «Правила догляду за домашніми сабаками та котами». Для учнів 5 та 6 класу проведено брейн-ринг «Що ми знаємо про тварин». Найбільше вихованців  вразили розміри сірого вовка, орла степового, кронштепа великого, колір білки та інше. Крім того  на перервах проходили інформаційні хвилинки «Розгадай ребус», створено  тематичний стен «Захист тварин в Україні».

Переглядів: 64 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »