Головна » 2017 » Лютий » 6 » Тиждень географії
Тиждень географії

З метою підвищення інтересу до географічної науки, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості з 30 січня по 6 лютого у закладі проходив Тиждень географії.

В рамках тижня були заплановані і проведені наступні заходи.

Неординарно провели театральне дійство учні 9 класу на тему «Для чого вчити географію». Слухачами та глядачами були учні 5 та 6 класів, які із задоволенням відвідали захід.

Цікавою виявилася гра «І на суші і на воді» між 7 класом. В результаті запеклих змагань найерудованішими географами стали Бережна Катерина і Денисюк Софія.

Учнями 10 класу було проведено прес-конференцію «ТНК і транснаціональні банки», на якій донесли до слухачів особливості світової глобалізації та рівень економного зростання окремих країн.

В рамках тижня учні 8 класу ознайоми слухачів із особливостями природокористування, здійснили заочну екскурсію сторінками Червоної книги України, що змусило усіх задуматись над актуальністю даної проблеми.

Також було проведено веселі географічні старти серед учнів 5-6 класів, де діти змогли показати своє захоплення географією, рівень знань з предмету, а також розширити власний кругозір. Переможцями визнано Панчука Сергія (6 клас), Самчука Владислава та Ковалінського Ярослава (5 клас) .

Крім того протягом тижня проходив конкурс малюнків та стіннівок, аби дати можливість усім поринути у багатий світ природи як рідного краю, так і усієї землі.

Тиждень географії виявився насиченим, цікавим, довів, що географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами та відкриттями.

Переглядів: 210 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2017  »