Головна » 2018 » Листопад » 19 » Тиждень БЖД
Тиждень БЖД

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

З 12 по 16 листопада у нашому закладі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності.
В рамках тижня в 4 класі відбулася виховна година «Я-пішохід». Учні повторювали правила дорожнього руху для пішоходів, здобули навички свідомої дисциплінованої поведінки на вулиці, у громадському транспорті, пригадали зміст деяких дорожніх знаків. Також діти творчо обігрували різні типові ситуації, у які потрапляють люди, якщо не дотримуються дорожньої грамоти. Підбиваючи підсумки, діти розробили пам’ятки про основні права та обов’язки учасників дорожнього руху. І все для того, щоб діти усвідомили, що важливо не тільки знати Правила дорожнього руху, але й дотримуватися їх заради власної безпеки.

У 2 класі була проведена вікторина «Правила пожежної безпеки». Учні були поділені на 2 команди, кожна з яких отримувала запитання на знання правил пожежної безпеки. Всі учні активно брали участь у вікторині, висловлювали свої думки, згадали прості правила поведінки, які допоможуть в майбутньому ніколи не зустрічатися з бідою. А ще у другокласників пройшов конкурс малюнків по правилах поводження з вогнем.

У 1 класі пройшла виховна година «Вогонь – друг, вогонь - ворог». Діти прослухали  розповідь «Мужня Настуся», обговорили поведінку героїнь розповіді, переглянули мультфільм «Пригоди сірничка».

Крім того протягом тижня проходили  найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризації основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвитку в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

Переглядів: 36 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »