Головна » 2016 » Листопад » 21 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

З  14 по  18 листопада було проведено заходи, присвячені Тижню безпеки дорожнього руху.

В рамках Тижня відбулися різні тематичні заходи відповідно до розробленого плану:  тематичні бесіди з попередження дитячого травматизму на дорогах (1-11 класи); уроки дорожньої грамоти на тему: «Безпека на дорогах залежить від кожного» (1-2 класи);  виставка літератури «Безпека дорожнього руху – це життя!»;  виставка малюнків на тему: «Правила дорожнього руху очима дітей» ( 3 – 4 класи). Діти під час проведення заходів розгадували загадки, малювали дорожні знаки, розігрували різні ситуації.

Також загін ЮІР завітав до дитячого садочка «Сонечко». Учасники загону провели вікторину вихованцям, повторили правила переходу вилиці та деякі знаки, на завершення вихованці малювали світлофори.

Переглядів: 253 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2016  »