Головна » 2015 » Лютий » 16 » Тиждень англійської мови (English Week)
Тиждень англійської мови (English Week)

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у школі було проведено «Тиждень англійської мови». Усі школярі були активними учасниками та співорганізаторами всіх  запланованих заходів.

Тиждень розпочався з робочої лінійки, на якій вчитель  англійської мови  Тетяна Андріївна ознайомили учнів школи із планом проведення та завданнями тижня.

Monday, the 9th  of February

Було проведено віртуальну екскурсію по визначним місцям Британії  1-4 класи.

"We learn Britain". Відвідуючи її, учні могли познайомитися із Обєднаним Королівством Великої Британії, побачити визначні місця країни, видатних письменників та поетів.

Tuesday, the 10th  of February

Між учнями 5 та 6 класу проведено вікторину “The Sighseeing of London”

Перемогу вибороли учні 6 класу.

Wednesday, the 11th  of February

Позакласний  захід по життю і творчістю В.Шекспіра. Учні 8 та 11 класу повторили вислови поета , що ввійшли в його життя .

Thursday, the 12th  of February

У четвер відбулася країнознавча вікторина між 10 та 11 класом.  Перемогу отримали учні 10 класу.

Friday, the 13th  of February

Брейн -ринг 7 клс.

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Good luck!!!

Переглядів: 300 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0