Головна » 2019 » Лютий » 15 » Ти – вічний біль, Афганістан
Ти – вічний біль, Афганістан

Минуло 30 років від часу, коли українські воїни брали участь у великомасштабних бойових діях в Афганістані. Ця війна глибоко врізалась у народну пам΄ять, але ніхто й гадки не мав, що сьогодні бойові дії будуть вестись і в нашій державі. На сході України триває антитерористична операція, а точніше – неоголошена підступна війна проти України. Ті, хто пройшов скажене пекло Афганістану, одні з перших стали в ряди захисників України і пліч о-пліч з молодими побратимами, зі зброєю в руках, боронять рідну землю, адже захист Вітчизни – це священний обов΄язок кожного.

15 лютого — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цього дня в нашому закладі відбувся урок мужності,   зустріч вихованців з Семенюком О.В., головою Славутської міськрайонної  організації ветеранів Афганістану.

Олександр Володимирович згадував про своїх друзів – інтернаціоналістів, наголошуючи на святий обов’язок кожного – боронити рідну землю.  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в Афганській війні, героїв АТО та Небесної сотні.

До меморіальних дошок воїну-інтернаціоналісту Кмитюку Олександру  та загиблому герою в зоні АТО Гуменюку Олександру було покладено квіти.

Переглядів: 177 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »