Головна » 2018 » Березень » 12 » Тарас Шевченко – України син
Тарас Шевченко – України син

З нагоди відзначення річниці від дня народження Т. Г. Шевченка 7 березня у нашому закладі відбулися  різноманітні заходи.

Розпочалися урочистості з лінійки - «Тарас Шевченко – України син».  У початкових класах  було проведено єдину виховну годину «Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря!».

На уроках української літератури вчителі провели «Хвилинки Кобзаря», наповнивши зміст уроків величними словами Тараса Григоровича.

Минуло 204 роки від дня народження Т.Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Свідченням цього став марафон читців «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів». Читання поезій Кобзаря викликало жваве зацікавлення серед учнів школи.

Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Т. Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь – допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна!

Переглядів: 111 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »