Головна » 2013 » Вересень » 20 » Свято урожаю
Свято урожаю

Опис : http://krupets-nvk.at.ua/IMG_8696.jpg19 вересня 2013 року на базі Крупецького навчально-виховного комплексу відбулося Свято урожаю. Поштовхом для проведення заходу стало бажання учнів проявити свою творчу фантазію та показати щиру любов до щедрої "матінки-природи" та "батечка-урожаю". У святі взяли участь учні 5-11 класів. Діти нашого закладу разом із класними керівниками створили неперевершені композиції з овочів та фруктів і представили свої шедеври перед друзями, однокласниками та вчителями навчально-виховного комплексу. У своїх композиціях учні намагалися якомога яскравіше передати свої задуми, використовуючи якомога більше різних овочів, фруктів та  підручного природнього матеріалу.

Опис : http://krupets-nvk.at.ua/IMG_8696.jpgЗа умовами конкурсу «Свята урожаю» необхідно було підготувати ще й захист до композицій. Найкращим прикладом для наслідування стали п’ятикласники.  За допомогою класного керівника, Тетяни Андріївни, захист композиції був цікавим, змістовним та послідовним. Особливо відзначилася учениця Ліщук Оксана, яка прочитала авторський вірш "Урожай".

Урожай, урожай,

дивовижний цей розмай.

На полях і у городі,

у садочку і на сході,

всюди овочі та фрукти.

У саду дозріли вишні,

сливи падають до ніг,

груші яблука достиглі.

На городі овочі вже давно достигли.

стоять і усміхаються

людям на дозвіллі:

буряки і помідори,

аж почервоніли щоки,

бараболя і квасоля

вбралися в лушпиння,

а цибуля пишнобока

вбралась в цибулиння.

Ось така вона чудова

осінь різнокольорова.

Друге місце розділили між собою учні 6-7 класів, які проявили кмітливість у створенні своїх композицій та оригінальністю її захисту. Третє місце посіли учні 8 класу, використовуючи у своєму захисті елементи театральної постановки, вони внесли в свою композицію певну оригінальність.

Опис : http://krupets-nvk.at.ua/IMG_8696.jpgКомпозиції учнів старшої школи відзначилися оригінальністю, вишуканістю.  Почесне І місце гідно посів 11 клас, створивши найбагатшу композицію, у якій були представлені всі овочі та фрукти. Друге місце за участь у святі урожаю отримав 10 клас, чий захист був представлений українською піснею «Зелене жито»  у виконанні Панчук Тетяни та Гуранської Анастасії. ІІІ місце - 9 клас за оригінальну композицію «Щедрий ріг».

Свято урожаю залишило теплий, приємний відбиток у душах своїх вихованців та вчителів.

Переглядів: 1063 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/2
«  Вересень 2013  »