Головна » 2018 » Вересень » 6 » СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

3 вересня  у нашому  закладі відбулося  свято Першого дзвоника. На урочисту лінійку зібралася вся шкільна родина. Вперше поріг ліцею переступили найменші школярі - першокласники. Для них все вперше:нова українська школа, перша вчителька, перші шкільні друзі. А вони такі гарні, радісні, схвильовані.

Директор закладу Тетяна Миколаївна привітала з початком навчального року усю шкільну родину, батьків, гостей.

Також зі святом учнів, вчителів та батьків вітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту,  соціального захисту Жанна Олександрівна Зубова.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять героїв Майдану, Небесної сотні, воїнів-земляків, які боронили честь і волю держави, героїчно загинули в зоні АТО на Сході України.

Одинадцятикласники   поклали  квіти до меморіальних дошок.

Звісно, слово мали й наші найменші друзі, які палко привітали кожного з початком осені та нового навчального року.

На завершення урочистої лінійки хвилююче зазвучав дзвіночок в руках маленьких «першачків», який покликав учнів до класів на перший урок .

Переглядів: 98 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »