Головна » 2014 » Червень » 2 » Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника

Позаду лишився ще один навчальний рік. Він приніс багато нових знань, нових перемог і досягнень.

30 травня у нашій школі відбулося Свято останнього дзвоника, якій сповістив учнів про завершення навчального року.

Для одинадцятикласників цей дзвоник був особливо важливим, бо покликав їх у доросле життя.

З привітальним словом до школярів звернулися: директор навчального закладу, Т.М. Бережна, начальник відділу освіти Славутської РДА Зубова Ж.О., сільський голова Михалюк В.А., представник компанії Сварог  Привітали випускників й першокласники. Чим ближче день випуску, день розлуки з друзями, з учителями, з рідною школою, тим схвильованіше, відвертіше звучала у виступах одинадцятикласників вдячність найсвітлішій і радісній порі, що зветься «шкільні роки».

На останній урок у шкільному житті випускників покликав хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні випускникників 11 класу – Воробйової Юлії та Бойчака Віталія.

Дзвінок останній - перший крок в житті,

Палкий порив у юності надій.

Бажаєм вам в житті іти сміливо,

Бажаєм щастя кожному знайти!

Хай здійсниться, що кожному хотілось.

У добрий путь . Щасливої путі!

Переглядів: 292 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2014  »