Головна » 2018 » Травень » 26 » Свято Букварика
Свято Букварика

24 травня у нашому закладі відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим підручником.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували те,  чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорила про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки-України!

А як чудово наші малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками!

Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами! В оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово…

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався!

Переглядів: 38 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »