Головна » 2016 » Вересень » 2 » СВЯТО 1 ВЕРЕСНЯ
СВЯТО 1 ВЕРЕСНЯ

1 вересня в нашому навчальному закладі відбулося урочисте, патріотично піднесене свято Першого дзвоника, приурочене початку нового 2016–2017 навчального року. Цього дня шкільний двір наповнився бантами, різнокольоровими букетами, кульками.

Поряд із терпким болем через трагічні події, які переживає зараз наша країна, все ж було  радісне відчуття того, що попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста й повна нових звершень – школярі, вчителі, батьки, гості зібрались на подвір’ї  закладу, щоб разом розпочати новий навчальний рік.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять героїв Майдану, Небесної сотні, воїнів-земляків, які боронили честь і волю держави, героїчно загинули в зоні АТО на Сході України.

В цей день до нашого закладу завітав народний депутат України Роман Миколайович Мацола. Привітавши усіх з початком навчального року та побажавши педагогічним працівникам здоров’я, успіхів у нелегкій праці, школярам - успішного навчання, наполегливості в досягненні знань, Роман Миколайович подарував першокласникам подарунки. Також вітання прозвучали від голови Славутської районної державної адміністрації Богдана Петровича Маршука, сільського голови Валерія Анатолійовича Михалюка.

Серед запрошених на свято були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту Дмитро Володимирович Бойчак, в.о. завідуючої  методичним кабінетом Жанна Олександрівна Зубова, директор ПП «Славута Юнікс» Юрій Володимирович Федотов.

Під час виступу  директор школи Тетяна Миколаївна подякувала усім тим, хто доклав зусиль для того, щоб наша школа мала нове обличчя, а також привітала усіх зі святом та нагородила грамотами працівників та учнів.

Звісно, слово мали й наші найменші друзі, які палко привітали кожного з початком осені та нового навчального року. Зі словами вітання виступили й одинадцятикласники.

На завершення урочистої лінійки хвилююче зазвучав дзвіночок в руках маленьких «першачків», який покликав учнів до класів на перший урок.

Переглядів: 480 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Вересень 2016  »