Головна » 2014 » Вересень » 1 » Свято 1 вересня
Свято 1 вересня

Сьогодні у нашій школі свято першого дзвоника. На урочисту лінійку зібралася вся шкільна родина. Вперше поріг школи переступили найменші школярі - першокласники. Для них все вперше: школа, перша вчителька, перші шкільні друзі. А вони такі гарні, радісні, схвильовані!

Директор закладу Тетяна Миколаївна привітала з початком навчального року усю шкільну родину, батьків, гостей.

Зі святом учнів, вчителів та батьків вітали гості: фахівець із соціальної політики корпорації "Сварог Вест Груп" Шаргородська Ірина Олегівна, директор ВКП "Явір-Інвест" Шевченко Олексій Анатолійович, методист РМК Зубова Ж.О., сільський голова Михалюк В.А.

Шкільне свято не обійшлося й без музичних вітань. Для нас співали: Софія Денисюк, Катерина Бережна, учениці 5 класу, Анастасія Талах, учениця 4 класу.

І нарешті такий довгожданний, такий очікуваний перший дзвінок, який покликав усю шкільну громаду на перший урок на тему: "Україна - єдина країна"

Переглядів: 327 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2014  »