Головна » 2016 » Грудень » 19 » «Святий Миколай, здоров’ячка нам дай»
«Святий Миколай, здоров’ячка нам дай»

Сьогодні одне з найпрекрасніших грудневих свят - день Святого Миколая. У світі небагато людей прославилися завдяки широкій душі і доброті. Вважається, що добро треба творити таємно, не славлячи свої добрі справи.

Свято Миколая родом з дитинства скільки теплих, незабутніх, казкових і прекрасних спогадів про це свято.

З яким задоволенням і цікавістю заглядають малюки під подушку, очікуючи на подарунок . Скільки радості з'являється в дитячих очах, коли вони їх отримують.

19 грудня відбулося театралізоване дійство «Святий Миколай, здоров’ячка нам дай» за участю учнів 5 класу для першокласників.

Протягом усього дійства добро "боролося" зі злом, але врешті перемогла чарівна сила Святого Миколая  та Ангелів. Юні артисти створили святково-казкову атмосферу для всіх присутніх. На завершення заходу усі дітки та учасники отримали солодкі подарунки від Миколая.

Переглядів: 243 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2016  »