Головна » 2019 » Вересень » 25 » «Стежками партизанської слави»
«Стежками партизанської слави»

Важкі випробування випала на долю українського народу у роки Другої світової війни. Успіхи збройної боротьби партизанів і підпільників зміцнювали надію людей на визволення, додавали сил та наближали перемогу. Сьогодні учні нашого закладу мали можливість поринути у часи, коли кожна хвилина була на вагу золота. На уроці у 8 класі, який провела Іванюк В.А., діти дізналися про те, хто такі партизани, їхню долю та якою ціною вони відстоювали свої землі. Крім того у шкільній бібліотеці відбулася книжкова виставка «Поки горить свіча – не згасне пам'ять».

А також у 7 класі за ініціативи учнівського самоврядування був проведений урок пам’яті «Стежками партизанської слави» У кожному серці залишився слід про подвиг та мужність наших вояків.

Герої живі, допоки жива про них пам'ять!

Переглядів: 113 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2019  »