Головна » 2019 » Березень » 15 » "STEAM освіта – шлях у майбутнє"
"STEAM освіта – шлях у майбутнє"

Одним із напрямків інноваційного розвитку природничо-математичної освіти є система навчання STEM (Science-наука, Technology-технологія, Engineering-інженерія, Mathematics-математика), завдяки якій діти розвивають логічне мислення та технічну грамотність, вчаться вирішувати поставлені задачі, стають новаторами, винахідниками. Залучення учнів у STEM підтримує не лише розвиток креативного мислення та формування компетентності дослідника, а й сприяє кращій соціалізації особистості, тому що розвиває такі навички, як: співробітництво, комунікативність, творчість.

Учні  та вчителі нашого ліцею також працюють у системі STEM. Вагому роль для здійснення цієї мети стало придбання інформаційного обладнання для кабінетів природничого циклу, а також застосування на уроках програмного забезпечення  mozaBook  та mozaWeb компанії EdPro. Уроки стали насичені, збагачені наочністю та інтерактивними інструментами, з якими учні із задоволенням працюють.

На уроках природничого циклу продовжуємо розвивати інтерес учнів до пошукової та дослідницької роботи. Юні дослідники вивчають властивості живого не лише за підручником, а й на основі експериментів, дослідів та власних тривалих спостережень. На основі цього учні вчаться бути самостійними, приймати власні рішення та брати за них відповідальність, працювати як в команді так і самостійно. STEM-освіта за допомогою практичних занять демонструє дітям можливість застосування науково-технічних знань в реальному житті. Створюючи проекти, школярі намагаються запропонувати власну модель, аналізують, роблять висновки, пов’язують її з життєвими ситуаціями, з власним досвідом. Чим більше вони займаються практичною роботою, тим більше розкривають власні здібності та більше проявляють зацікавленість до різних дисциплін. Це дає можливість правильно вибрати майбутню професію, навчитися розуміти складну термінологію, підготуватися до сприйняття життя.

Переглядів: 279 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »