Головна » 2019 » Вересень » 12 » Спортивне свято «Діти – Олімпійська надія України»
Спортивне свято «Діти – Олімпійська надія України»

На изображении может находиться: 3 человека, люди занимаются спортом и баскетбольная площадка11 вересня для учнів 5-6 класів відбулося спортивне свято «Діти – Олімпійська надія України», присвячене Дню фізичної культури та спорту.
У спортивній естафеті були передбачені 11 конкурсів, серед яких: посадка і збирання картоплі, перегони на колісницях, перетягування канату, смуга перешкод та ін. Діти показали відмінну спортивну підготовку. Конкурс за конкурсом перемагав то 5 клас, то 6 клас. Це були справжні спортивні перегони, до кінця свята трималася інтрига і тільки на останній секунді перемогу отримав 5 клас.
Захід закінчився нагородженням команд та їх учасників кубками, грамотами та солодкими призами. Організатори побажали учасникам бути завжди у формі та впевнено крокувати до поставленої мети.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом и баскетбольная площадка

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, баскетбольная площадка и обувь

Переглядів: 88 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »