Головна » 2015 » Вересень » 21 » Спартакіада школярів
Спартакіада школярів

19 вересня на базі нашого закладу відбулося  урочисте відкриття районної  спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів Славутського району. В цей день ми радо зустрічали команди шкіл: Старокривинського  НВК, Полянського НВК, Цвітоського НВО, Улашанівського НВК, Миньковецького НВК, Великоскницького НВК, Головлівського НВК та команду нашого закладу.

Присутніх радо привітав голова Славутської районної державної  адміністрації Маршук  Богдан  Петрович, він зауважив, що молодь – майбутнє нашої держави. До вітальних слів приєднався  начальник відділу освіти, молоді та спорту   Славутської районної державної  адміністрації Бойчак Дмитро Володимирович: «Вітаю вас на крупецькій землі в такий чудовий, сонячний осінній день, бажаю всім учасникам спартакіади олімпійської витривалості, сили духу і нехай переможе найкращий...»

Методист відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної  адміністрації, Ткачук Василь Іванович ознайомив з графіком проведення спартакіад з різних видів спорту у 2015-2016 навчальному році.

Зі щирими словами до учасників спартакіади звернулася Тетяна Миколаївна Бережна, директор закладу.  Напередодні Міжнародного   дня Миру побажала усім присутнім мирного неба над головою і наголосила на тому, що ми завжди раді зустрічати гостей у нашому закладі.

Після  урочистої частини розпочалися змагання з футболу.

У нелегкій боротьбі І місце в групі А виборола команда Крупецького НВК, І місце в групі Б – Великоскнитського НВК.

ІІ місце група А – Улашанівський НВК

ІІ місце група Б – Цвітоське НВО

ІІІ місце група А – Миньковецький НВК

ІІІ місце група Б – Старокривинський НВК

Команди,  які зайняли І місце в своїй групі, вийшли до фіналу, який відбудеться 26 вересня  на базі Берездівського НВК.

Бажаємо командам гідних перемог!

Переглядів: 337 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2015  »