Головна » 2017 » Червень » 13 » Сонячні промінчики
Сонячні промінчики

8 червня на базі районного будинку культури був проведений районний фестиваль «Сонячні промені» за участю вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів початкових класів.

Наш заклад гідно представляли юні вихованці дитячого садочка «Сонечко», які  вражали глядачів майстерним виконанням танцю «Перші почуття» та піснею «І я на небі». Зі словами вітання до всіх присутніх звернувся голова Славутської райдержадміністрації Маршук Богдан Петрович. «Любі діти! Ви в нас найталановитіші, найрозумніші і ще багато в чому перші. Будьте слухняними, ввічливими, добрими, і тоді обов’язково всі ваші мрії здійсняться. А ми, дорослі, зробимо все для того, щоб так і було!».

Підвів підсумок фестивалю начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Дмитро Володимирович Бойчак. Дмитро Володимирович висловив щиру подяку діткам та всім учасникам свята.

Переглядів: 372 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »