Головна » 2018 » Червень » 2 » “Сокіл” (“Джура”)
“Сокіл” (“Джура”)

З метою виховання в дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я 30-31 травня та 1 червня проведено районний етап Всеукраїнської дитячо - юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).  Наш заклад представляв рій «Нащадки козаків».
Змагання проводились з таких видів: “Впоряд” (стройова підготовка, виконання маршової пісні та виконання творчого завдання), військово-туристська “Смуга перешкод”,  “Влучний стрілець” (стрільба з пневматичної гвинтівки), “Відун” (вікторина), та «Ватра» - художньо-мистецьке представлення рою.

Змагання між командами були напруженими, але цікавими та змістовними.  Усі учасники поспілкувалися один з одним, відпочили на свіжому повітрі, відчули справжній командний дух. На завершення рої районних змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Переглядів: 87 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Червень 2018  »