Головна » 2014 » Червень » 3 » «Щоб сонцю і квітам всміхалися діти»
«Щоб сонцю і квітам всміхалися діти»

2 червня на базі нашого закладу відбулося районне свято до Дня захисту дітей.

Участь у святі взяли 4 команди:

"Морячки" - Полянського НВК

«Прометей» -  Улашанівського НВК

«Водограй» - Старокривинського НВК

та команда "Веселі діамант" нашого закладу.

На свято завітали гості: голова Славутської РДА Остапчук В.В., начальник відділу освіти молоді та спорту Славутської РДА Зубова Ж.О., в.о. начальника служби у справах дітей Верцеха О.А., сільський голова Михалюк В.А., кореспондент газети «Трудівник Полісся» Завадська В.

Уся програма свята була розділена на 2 частини. Це спортивні змагання та конкурс малюнку.

Розпочалося свято коротким представленням кожної команди. Після офіційного відкриття всі присутні перейшли до спортивного залу навчального закладу, де розпочалася спортивна частина свята.

Частина учасників залишилась на конкурсі малюнку, решта  змагалися між собою у перетягуванні канату, скакали у мішках, бігли зі скакалкою та ракеткою. Після запеклої боротьби у спортивній частині перше місце здобула наша команда «Веселі діаманти», друге – «Прометей», третє місце «Водограй», а четверте – «Морячки». У конкурсі малюнків перше місце здобула команда «Моряки», друге – «Веселі діаманти», третє – «Водограй» і четверте «Прометей»

Підведення загальних підсумків  свята пройшло в актовому залі. Дізнатися імена переможців зібрався повний зал дітей та дорослих. Перед початком оголошення результатів вихованці районного будинку культури  та вихованці навчальних закладів подарували присутнім незабутню концертну програму. У їх виконанні лунали українські народні пісні,  танцювальні номери.

Отож, за результатами обох частин конкурсу перше місце посіла команда з Улашанівки, друге -команда нашого закладу, третє - з Поляні і четверте - з Старого Кривина. Голова райдержадміністрації вручив усім командам дипломи за активну участь у святі та солодкі подарунки.

Переглядів: 329 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2014  »