Головна » 2016 » Березень » 11 » Шевченкове слово
Шевченкове слово

Кожна країна народжувала своїх геніальних людей. Україні ж було послано Т.Г. Шевченка – великого митця, який уособив розум і талант українського народу. Творча спадщина великого сина України, його життя – явище невичерпне, незбагненне і вічне. Ми, здається, все знаємо про Кобзаря. Та це лише ілюзія, бо нам ще віки і віки йти до нього.

11 березня з метою  розширення знань учнів про життя і творчість Т.Г. Шевченка, збагачення словникового запасу,  продовження розвивати навичок свідомого, правильного та виразного читання в 2 класі  відбулась виховна година «Шевченкове слово».

Під час заходу  класовод Шевчук Зіна Олексіївна ознайомила учнів з життєписом великого сина українського народу– Т. Г. Шевченка, продемонструвала роботи великого художника, хатину, в якій проживав малий  Тарас.

Маленькі школярі  демонстрували красу і чарівність Шевченкового слова,  декламувавши вірші, в яких видатний поет оспівував красу природи: «Садок вишневий коло хати», «Тече вода з-під явора…», «Зоре моя вечірняя» , крім віршів поета  було продекламовано вірші, написані дітьми Славутського району  про Тараса Шевченка. Також було розіграно інсценізацію «Зіркове небо».

Виховна година завершилася славетним віршем «Заповіт».

Переглядів: 393 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2016  »