Головна » 2017 » Березень » 13 » «Шевченко - наш. Він для усіх століть…»
«Шевченко - наш. Він для усіх століть…»

Кобзарю!
Знов до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.
Л. Костенко

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.

З метою виховання в школярів почуття гордості за свій народ, любові до історії рідного краю та її видатних особистостей 10 березня у нашому закладі відбувся захід « Шевченко - наш. Він для усіх століть…».

Під час заходу усі присутні віртуально перенеслись  на початок  ХІХ століття, у дитинство малого Тараса, де сучасні діти  зустрілися з Шевченком-підлітком. Малий Тарас віршами розповів про своє нелегке життя.

Також окрасою свята стали виступи школярів, які, читаючи поетичні твори Кобзаря, намагалися глибше розкрити талант Шевченка. Адже його твори виховали патріотів, які вибороли незалежність України.

Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Переглядів: 366 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1
«  Березень 2017  »