Головна » 2013 » Вересень » 6 » Шевченківський урок
Шевченківський урок
Опис : http://krupets-nvk.at.ua/IMG_8696.jpg

1 вересня у нашій школі пролунав дзвінок, скликаючи всіх учнів сісти за шкільні парти. А вже 2 вересня розпочалися звичайні будні-уроки. Але перший урок у цьому навчальному році був незвичайний. Насамперед тим, що це був відеоурок, присвячений славному сину українського народу – Т.Шевченку. Адже це не дивно, тому що 9 березня 2014 року вся українська спільнота відзначатиме 200-річчя з дня народження нашого Кобзаря. І згідно з наказом Президента перший урок присвячено вшануванню пам’яті Великого Українця.

Разом з учнями та вчителями відеоурок проглянув також голова райдержадміністрації О.А. Несен, який завітав цього дня у гості до нашої школи. Всі присутні з цікавістю прослухали про життєвий і творчий шлях поета.

Продовженням відеоуроку став захід, підготовлений учнями та вчителями нашого закладу. Оплески отримали всі читці поезій Т.Шевченка, а саме: Фульон Анастасія, Царук Олена, Коломійчук Анастасія.

Усіх вразила грою на бандурі найменша учасниця Сороченко Віта, яка виконала пісню на слова Тараса Шевченка «Зацвіла в долині червона калина»

Вчитель образотворчого мистецтва Світлана Віталіївна Гарбарук ознайомила присутніх із картинами, які належать пензлю  поета, геніального художника – Тарасу Шевченку.

Опис : http://krupets-nvk.at.ua/IMG_8696.jpg    На завершення заходу до усіх присутніх звернувся О.А. Несен, побажавши всім учням успіхів у навчанні і подарував збірники творів Т.Шевченка та інших класиків. Тепер з впевненістю можна сказати, що Кобзар залишатиметься у пам’яті  нащадків, які пам’ятатимуть його рядки:

«І мене в сім’ї великій,

В сімї вольній, новій,

Не забудьте памянути