Головна » 2019 » Лютий » 11 » Шаховий турнір, присвячений пам'яті Сергія Андроновича Яцюка
Шаховий турнір, присвячений пам'яті Сергія Андроновича Яцюка

9 лютого на базі Берездівського ліцею  відбувся ІХ районний шаховий турнір, присвячений пам'яті Сергія Андроновича Яцюка, який більше 40 років працював в даному закладі вчителем  та директором, прививав у молоді любов до гарної гри – шахів. Змагання проходили за трьома віковими категоріям: - діти до 10 років, школярі до 17 років та дорослі.

Наш заклад   був представлений командою учнів у складі: Носолюка Сергія,  Поліщука Юрія та Форсюк Іванни. За програмою змагань команди були розділені по 3 шахових дошках.

Гра проходила цікаво та напружено, до останньої партії не можна було встановити переможців. Та у  підсумку  Носолюк Сергій та Поліщук Юрій посіли перші місця у своїх групах, а Форсюк Іванна  -  ІІІ місце.  За підсумками ігор команда здобула ІІ загальнокомандне місце.

У складі дорослої збірної команди вчителів  виступав вчитель фізичної культури нашого закладу Келюх В.В., який в особистому заліку серед чоловіків посів ІІІ місце.

Переможці та призери шахового турніру пам'яті С.А.Яцюка нагородженні комплектами шахів, книгами, пам’ятними подарунками, медалями та грамотами відповідного ступеня.

Переглядів: 140 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »