Головна » 2018 » Лютий » 12 » Шаховий турнір пам'яті Сергія Андроновича Яцюка
Шаховий турнір пам'яті Сергія Андроновича Яцюка

10 лютого на базі Берездівського НВК  відбувся 8 районний шаховий турнір, присвячений пам'яті Сергія Андроновича Яцюка, який більше 40 років працював в даному закладі вчителем  та директором, прививав у молоді любов до гарної гри – шахів. Змагання проходили за трьома віковими категоріям: - діти до 10 років, школярі до 17 років та дорослі.

Наш заклад   був представлений командою учнів у складі: Носолюка Сергія,  Поліщука Юрія та Форсюк Іванни. За програмою змагань команди були розділені по 3 шахових дошках. Змагання проходили за коловою системою,  у підсумку змагань  на І дошці Поліщук Юрій посів перше місце, на другій Носолюк Сергій – друге місце та на ІІІ дошці Форсюк Іванна посіла четверте місце. Дані результати дали можливість із відривом лише на 0,5 бали від учнів Берездівського НВК посісти І загальнокомандне місце та знову забрати  перехідний Кубок турніру, який вже другий рік поспіль буде знаходитись в нашому закладі.

У складі дорослої збірної команди вчителів Крупець - Берездів виступав вчитель фізичної культури нашого закладу Келюх В.В., який в особистому заліку серед чоловіків посів ІІІ місце, чим допоміг здобути команді вчителів ІІІ загальнокомандне місце.

Переможці та призери шахового турніру пам'яті С.А.Яцюка нагородженні комплектами шахів, книгами, пам’ятними подарунками, медалями та грамотами відповідного ступеня.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо їм показати гарні результати на Спартакіаді школярів області 2018 року з шахів, яка відбудеться в кінці лютого цього року.

Переглядів: 64 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.5/4
«  Лютий 2018  »