Головна » 2017 » Вересень » 4 » Серпнева конференція
Серпнева конференція

Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році проходила 30 серпня в Старокривинському  будинку культури.

• спрацювали у минулому році, над якими проблемними питаннями доведеться трудитись у 2017 – 2018, про готовність закладів освіти району інформував перед загалом начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойчак Дмитро Володимирович. В ході конференції обговорено наступні питання:

- про оновлення початкової освіти: нові підходи, нова якість в контексті концепції «Нова українська школа» (Рогальська Л.М., методист РМК);

- про шляхи формування компетентного випускника сучасної школи в контексті підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (Бережна Т.М., директор Крупецького НВК);

- про співпрацю органів місцевого самоврядування з навчальними закладами (Малинюк В.А., голова Старокривинської сільської ради).

У роботі конференції взяли участь:

голова Славутської  районної державної адміністрації Маршук Богдан Петрович. У своєму виступі Богдан Петрович виразив свою пошану педагогам у їхній нелегкій справі та наголосив, що освіта є однією з пріоритетних галузей та зазначив, що завдання влади — забезпечити всіх, хто інтегрований в освітній процес, усім необхідним. Завдання вчителів та навчальних закладів — дати дитині можливість отримати якісну освіту.

Голова районної ради Радзивілюк Леонід Анатолійович привітав освітян району із початком нового навчального року, висловив вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажав педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог.

Традиційно під час конференції спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації були відзначені кращі представники професії та навчальні заклади.

Також з початком нового навчального року учителів привітав голова районної організації профспілки працівників освіти Власюк Василь Васильович.

Переглядів: 213 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »