Головна » 2016 » Грудень » 6 » Семінар у Львові
Семінар у Львові

2 грудня у м.Львові відбувся  семінар «Впровадження реформи освіти в умовах децентралізації», який був організований ГО Романа Мацоли «Інститут солідарності громад».  На даному семінарі мала можливість побувати директор закладу Тетяна Миколаївна.

Семінар проходив у науковій бібліотеці Львівського національного університету ім.Івана Франка. Перед семінаром присутні мали змогу ознайомитися із закладом, а саме побачити величезний книжковий фонд.

Перед освітянами виступив  начальник департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Іванович Фасоля, який нещодавно повернувся з Республіки Польща  та поділився із змінами,  які  переживали галузі освіти, науки та культури в наших західних сусідів. Також усі присутні мали можливість зустрітися та поспілкуватись  з народним депутатом Романом Мацолою.

Після семінару відбулася екскурсія по засніженому  Львову.

Переглядів: 227 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2016  »