Головна » 2016 » Листопад » 25 » Семінар-практикум вчителів географії
Семінар-практикум вчителів географії

23 листопада на базі нашого закладу відбувся районний семінар-практикум вчителів географії на тему: «Використання інтерактивних методів та інформаційно-комунікативних технологій при вивченні географії». Учасники семінару відвідали відкритий урок в 8-му класі : «Рудні копалини України та їх значення» під час якого вчитель географії  Наталія Павлівна Дмитришина  продемонструвала  використання сервісів на різних етапах уроку. У своєму виступі завідувач РМК Зубова Ж.О. наголосила на потребі постійного формування предметних компетентностей вчителями відповідно до вимог суспільства в умовах реформування української школи та потреби дати дітям знання необхідні для життя, проаналізувала участь їх в районній олімпіаді з географії.

Активними були учасники семінару на круглому столі «Концепція «Нової української школи»: сучасні виклики модернізації освіти». Вчителем інформатики Валентиною Дмитрівною Мельник в практичній частині семінару було розкрито можливості хмарних сервісів для створення навчальних матеріалів та залучено вчителів до їх створення  та використання в роботі.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту

Переглядів: 214 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »