Головна » 2017 » Червень » 23 » Семінар АКІЗО
Семінар АКІЗО

20 червня 2017 року базі нашого закладу  Асоціація керівників інноваційних закладів освіти Хмельницької області за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти провела Другу літню управлінську школу з питання “Готовність керівника навчального закладу до управління в умовах інноваційних змін”.  В роботі семінару взяли участь президент АКІЗО Можейко Галина Опанасівна, завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Гуменюк Віра Василівна, старший викладач цієї ж кафедри Орловська Надія Михайлівна, голова Славутської районної державної адміністрації Маршук Богдан Петрович, начальник відділу освіти, молоді та спорту  Бойчак Дмитро Володимирович, голова Крупецької сільської ради Михалюк Валерій Анатолійович, завідувач методичного кабінету Зубова Жанна Олександрівна та керівники інноваційних закладів освіти області.

Другий день  управлінської школи розпочався з краєзнавчих студій: відвідування м.Острога Рівненської області та Національного університету “Острозька академія”. Зустріч з ректором університету професором Пасічником Ігорем Демидовичем, відвідування музеїв та Храму, розташованих на території Академії, бібліотеки університету, Музею книги м. Острога були пізнавальними, залишили неповторні враження. На презентаційно-практичному етапі учасників управлінської школи зустріли вихованці гурту  “Водограй” постановкою танцю “Ласкаво просимо”, теплими словами та короваєм, після чого учасники семінару переглянули виставки, майстер-класи, роботу мовного літнього табору “Summer” та навчальні кабінети.  З вітальним словом до присутніх звернувся голова Славутської районної державної адміністрації Маршук Богдан Петрович, нові ідеї та освітні ініціативи у навчальних закладах Славутського району презентував начальник відділу освіти, молоді та спорту  Бойчак Дмитро Володимирович, про конкретні кроки, зроблені сільською громадою на підтримку навчально-виховного комплексу, розповів сільський голова Михалюк Валерій Анатолійович. Презентувала свій навчальний заклад директор Бережна Тетяна Миколаївна з питання “Крупецький НВК – школа соціального партнерства”. Складові партнерства, реалізовані через проекти, створюють умови для реалізації здібностей дитини, її інтересів. Цікавим та змістовним був виступ учениці 10 класу  Тарасюк Дарини, яка поділилася своїми враженнями від зустрічі з Міністром освіти Лілією Гриневич.

Учасники Другої літньої управлінської школи отримали сертифікати, які засвідчують проходження навчання.

Переглядів: 233 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »