Головна » 2019 » Червень » 4 » Розпочав свою роботу літній мовний табір GoCamp – “Summer” 2019
Розпочав свою роботу літній мовний табір GoCamp – “Summer” 2019

На данном изображении может находиться: 27 человек, люди улыбаются, люди стоят и в Ð¿Ð¾Ð¼ÐµÑ‰ÐµÐ½Ð¸Ð¸З 3 червня у нашому ліцеї розпочав свою роботу літній мовний табір GoCamp “Summer” 2019.
У перший день – “День знайомств” відбулось засідання круглого столу “Будемо знайомі”, під час якого було розподілено доручення, ознайомлено з режимом дня. Крім того вихованці були розділені на загони “Coca-cola” та “M&M’s”, після чого разом з вихователями вивчали загонові речівки та девізи.
Гасло “Хочеш змінити світ - надихай дітей” стало пріоритетним при організації роботи табору з поглибленим вивченням англійської мови.
Учні у таборі працюють над проектами, створюють постери, малюють, співають, танцюють.
А ще: багато англійської; безліч цікавих активностей (серед них і рухливі); нові відкриття про культури та традиції інших країн; пізнавальні екскурсії.
Приємно, що, працюючи у цікавому тандемі: вчитель-дитина, ми здатні значно підвищити мотивацію до вивчення іноземної мови, створити сприятливі умови для стимулювання їх творчої та інтелектуальної активності заради власного успішного майбутнього.

На данном изображении может находиться: 2 человека, толпа и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и ребенок

Переглядів: 221 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0