Головна » 2018 » Лютий » 19 » Робочий візит представників Ізяславщини
Робочий візит представників Ізяславщини

17 лютого до нашого закладу з робочим візитом  завітала група депутатів Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради, сільські голови, окремі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, установ та організацій району на чолі з  головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим та головою районної ради Сергієм Шлегелем.

Делегацію Ізяславського району зустріли голова Крупецької об’єднаної територіальної громади Валерій Михалюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації Дмитро Бойчак, директор навчального закладу Тетяна Бережна.

Далі учні привітали гостей запашним короваєм, після чого  представникам Ізяславщини презентували основні напрямки діяльності начального закладу, його досягнення та представили плани на майбутнє. У ході екскурсії закладом гості оглянули приміщення, де проходить навчання учнів 1 класу, побували на інтегрованому уроці англійської мови, оглянули приміщення для дитячих ігор, заняття з ритміки, бібліотеку,  кабінет фізики, шкільну їдальню, спортивний та актовий зал, медичний кабінет, тощо.

Далі всі учасники поїздки оглянули дошкільний навчальний заклад.

Переглядів: 132 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2018  »