Головна » 2016 » Грудень » 20 » РІК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
РІК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Сьогодення диктує свої вимоги. І українська сучасна школа теж іде в ногу з часом. 2016 рік було оголошено Роком англійської мови. Наш заклад цілком і повністю долучився до даного проекту.

Кажуть, що краще раз побачити, ніж сто  раз почути. Але, вивчаючи іноземну мову, потрібно і  сто раз побачити і сто раз почути. З метою розширення пізнавальної діяльностіта для кращого розвитку комунікативних навичок учнів у нашому закладі були проведені цікаві та пізнавальні заходи: країнознавчі вікторини, віртуальні екскурсії, різноманітні інсценізації, свято Абетки в 1 класі,перегляди навчальних відеороликів, позакласні заняття присвячене життю та творчості В. Шекспіра. На позакласних заняттях учні розширили свої знання про життєвий та творчий шлях видатного поета та драматурга. Їхню увагу привернули крилаті вислови з творчості Шекспіра, що прожили вже кілька століть і досі залишаються актуальними у сучасному вирі життя.

“All the world’s a stage and all the men and women merely players” (Весь світ – театр, а люди в ньому – актори.)

“To be or not to be” etc ( Бути чи не бути..).

Особливий  інтерес в учнів викликають вікторини. Дух змагань розпалив дитячу цікавість вивчати англомовні країни, дізнаватися більше  і, навіть, відвідати їх.

Дітям було цікаво відчути себе в іншій атмосфері, вивчаючи нові фрази та порівняти британські традиції з українськими.

Найменші учасники навчально-виховного процесу, наші дошкільнята, теж долучаються до вивчення англійської мови. Хоча занять пройшло небагато, але вихованці вже  вітаються, рахують, знають 5 кольорів, віршики, вміють вести гру англійською та з цікавістю чекають  на наступне заняття.

Першокласники з перших днів  захопилися інсценізацією казок.  Вони з радістю відчули себе героями казки «Рукавичка».

Також  у рамках Року англійської мови серед учнів середніх та старших класів були проведені дискусійні міні-клуби, де учні змогли поділитися своїми проблемами та труднощами щодо вивчення англійської мови та обговорити можливі шляхи їх вирішення. На таких позакласних заняттях діти були ознайомлені з переліком цікавих та  захоплюючих, безкоштовних сайтів, де можна також вивчати англійську мову у будь-який зручний для них час.

Виконали творчий проект «THE NATIONAL SYMBOLS of UK of GB and NORTHEN IRELAND» ( Національні символи Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії). Учасники проекту виконали це завдання у незвичному форматі, порівнявши симоволіку Англії  з національними символами своєї Батьківщини.

East or West, home is best. ( В гостях добре, а вдома краще )

Наш заклад взяв участь у міжнародному проекті GO CAMPS, і ми чекаємо на зустріч і співпрацю з іноземним волонтером на період роботи літнього мовного табору (далі ЛМТ). Наші вихованці вже мають досвід спілкування в ЛМТ.

Перевагами створення ЛМТ на мою думку є:

-діти відпочиваючи підвищують рівень знань з англійської мови;

-невимушене спілкування розмовною англійською мовою ;

-зацікавлення дітей у подальшому вивченні англійської мови;

- вихованці мають можливість працювати в нестандартних ситуаціях, розвивати креативність, творчість, активність, більше можливостей працювати в групах. Ігри та робота в групах згуртувала вихованців і дозволила виявити творчі здібності та вміння тих учнів, які на уроках були малоактивними.

У своїх відгуках школярі схвально оцінили роботу літнього мовного табору і висловили бажання відвідувати його і наступного року.

Залучаючи учнів до такої цікавої й корисної діяльності, вчителі не лише удосконалюють їх навички іншомовного спілкування та підвищують інтерес до вивчення англійської мови,а й допомагають школярам стати повноправними членами європейського простору.

Переглядів: 237 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2016  »